Bestyrelsen

Bestyrelsen

Chr. Friis

Formand

Søren Nielsen

Næstformand

Kjeld Pedersen

Kasserer

Svend Frandsen

Sekretær

Birthe Odgaard

Bestyrelsesmedlem

Jette Foss

Bestyrelsesmedlem

Inge Læbo

Bestyrelsesmedlem

Anni Larsen

Bestyrelsesmedlem

Siv Plum

Bestyrelsesmedlem

Vejby - Tibirke Selskabets bestyrelse i 2019/ 2020


Form. Chr. Friis Sankt Helene Vej 7, 3220 48708408/30695566 friis.laebo@mail.dk


N.form. Søren Nielsen Skovridervænget 1, 3220 48708425/30311120 anne-sofie.klint@fasttvnet.dk


Kasserer Kjeld Pedersen Rydevej 6, 3220 48708388 kjeldped@hotmail.com


Sekretær. Svend Frandsen Baunevej 10, 3210 Vejby 21929374 sfrandsen@sfrandsen.dk


Jette Foss Bavne Ager 149, 3250 Gilleleje. 48705551 ja.foss@mail.tele.dk


Anni Larsen Sankt Helenevej 5, 3220 22165990 anni@sonderkaer.dk

Inge Læbo Sankt Helene Vej 7, 3220 48708408/30695522 ingelaebo@mail.dk


Siv Plum Sankt Helene Vej 3 G, 3220 81740147 siv.plum@gmail.com


Birthe Odgaard Birkevej 11, 3220 Tisvildeleje 21403629 bodgaard@mail.dk




Revisor og Revisorsuppleant


Rev. Erland Kongsdal Pedersen Bakkehusene 74, 2970 Hørsholm 23427001erlandk@privat.dk


Rev.supp. Jon Askaa Helårsadr,: Porrcelænshaven 4 D mf, 2000 Frederiksberg 26206445
Sommer: Lupinvej 3, 3210 Vejby askaa.jon@gmail.com


V-T S-udvalg 2019/2020..ikke valgt endnu !


Arrangementsudvalg:


FM Inge Læbo, Anni Larsen, Birthe Odgaard, Chr. Friis


Redaktionsudvalg:


FM Christian Friis, Kirsten Jørgensen, Eva Müller, Søren Grande, Anett Wiengaard

Loppe-/ Kildemarkedsudvalg:


FM Birthe Odgaard, Siv Plum, Christian Friis, Inge Læbo


PR/Hjemmeside:
FM Christian Friis, Svend Frandsen


TisvildeNyt-udvalg:
FM Christian Friis ( Enig om: hvis der ikke er stof nok, så springer vi et nummer over)